• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Історія розвитку

Центр був заснований 28 жовтня 2011 і названий на честь адмірала Ушакова. Адмірал Ушаков не програв жодної морської баталії.

Моряки говорили про нього: «Там, де Ушаков - там перемога».

Сам же Ушаков казав: «Перемагати треба не числом, а вмінням».Ідеєю створення центру, було об'єднання досвідчених фахівців морської галузі, готових передати свої досвід і знання початківцям-морякам та таким чином підняти рейтинг українських моряків на світовому ринку праці.

За час існування центру, було проведено комплекс робіт по створенню матеріально-технічної бази для підготовки моряків, що не поступається імпортним аналогам. Усе тренажерне обладнання центру відповідає вимогам міжнародних конвенцій ПДНВ 78 з манільськими поправками 2010 г, Солас, МКУБ і ІМО модельним курсам.

Центр володіє просторими навчальними класами, електронними засобами навчання і тестування, потужною базою для практичних занять та тренажерами, що імітують ситуації порятунку на борту судна.

У нашому навчально-тренажерному комплексі ми намагаємося надати Вам необхідні знання та навички, які допоможуть вам зайняти гідне місце на Вашому, чи не легкому, морському шляху. Стати конкурентно спроможним фахівцем і моряком, і перемагати не числом, а вмінням.

Наш учбово-тренажерний комплекс створений для Вас, наших слухачів, щоб Ви, в короткий термін могли освіжити ваші знання, отримати нові знання та навички.

Наше завдання допомогти Вам уникнути аварійної або надзвичайної ситуації у вашій виробничої діяльності.

Наші досвідчені викладачі, які є діючими капітанами і старшими механіками, дадуть Вам розуміння процесів, що відбуваються на судні, причини виникнення конфліктів і надзвичайних ситуацій, пояснять варіанти і шлях уникнути такі ситуації.

Навчальні посібники, застосовувані в процесі навчання, складені викладачами УТК за принципом: «тільки найнеобхідніше - нічого зайвого» допоможуть відновити забуті знання, підготуватися до перевірки ваших знань в «крюингу» та інспекціях. При поступленіі- видаються безкоштовно.

У нашому навчально-тренажерному комплексі впроваджені сучасні методи навчання і перевірки знань.

Індивідуальний підхід до слухачів і наявність тренажерної бази, наочних посібників, аудіо, відео, мультимедійних навчальних матеріалів, дозволяють слухачеві отримувати знання в максимально зручною і сприймається формі.

Наша тренажерна база допоможе на практиці відпрацювати необхідні навички, включає в себе:

- Симулятор навігаційного містка від компанії "Транзас Україна"

- Симулятор картографічних навігаційних систем від компанії "Транзас Україна"

- Симулятор використання засобів автоматичної радіолокаційної прокладки від компанії "Транзас Україна" і власного виробництва

- Симулятор використання глобальної морської системи зв'язку лихові та безпеки імітують суднове устаткування компанії Furuno

- Тренажерний комплекс імітує екстрені ситуації: боротьбу з пожежею на відкритій палубі і в приміщенні, проходження через задимлене приміщення, залишення судна на рятувальній шлюпці.

- Діючі судна, які приймають на борт наших практикантів з можливістю подальшого працевлаштування.

ЗНАННЯ, РОЗУМІННЯ і ПРОФЕСІОНАЛІЗМ - ??девіз ІМО, який ми впроваджуємо у нашому навчальному центрі.