«Адмірал»: п'ять років якісної та успішної роботи

Учебно-тренажерный комплекс «Адмирал»

Один з найпопулярніших в Одесі центрів з підготовки моряків, Навчально-тренажерний комплекс «Адмірал», в цьому році відзначив перший знаковий ювілей - п'ять років з дня заснування.

Названий на честь непереможного адмірала Ушакова, Центр незмінно слід девізу прославленого флотоводця: перемагати треба не числом, а вмінням. Хоча і з числом у «Адмірала» на сьогоднішній день все в порядку.

Крім корпусу на Великій Арнаутській, де займаються в основному теоретичною підготовкою, в Бурлачій Балці (Чорноморськ) відкрився абсолютно новий, сучасний центр навчання моряків. І тепер «Адмірал» може надати якісні послуги ще більшій кількості бажаючих освоїти морську спеціальність.

Учебно-тренажерный комплекс «Адмирал»

На честь п'ятиріччя 28 жовтня «Адмірал» запросив на екскурсію представників крюїнгових компаній, співробітників новинних видань, морських навчальних закладів, членів різних інспекцій.

На Великій Арнаутській, 15, гості змогли побачити і оцінити по достоїнству світлі та затишні навчальні класи, аудиторії для теоретичних занять, сучасні тренажери-симулятори для відпрацювання навичок управління судном.

У Центрі є обладнаний за всіма правилами кабінет для надання першої медичної допомоги зі спеціальною літературою, наочними посібниками та муляжами. Встановлено симулятор роботи на містку, з можливістю освоїти електронні карти і відточити навички розведення судів в море. Працює тренажер, що імітує машинне відділення сучасного судна.

Все тренажерне обладнання відповідає вимогам міжнародних конвенцій.

Учебно-тренажерный комплекс «Адмирал»

Керівник УТК «Адмірал» Олексій Габ зазначив: основною ідеєю заснування центру послужило те, що в Україні подібних комплексів на той момент було дуже мало. А українські моряки як тоді, так і зараз потребують максимально якісну підготовку.

«Адмірал» - це не просто навчальний центр. Це і сучасні тренажери, і зручні світлі класи, і доступ до мультимедійних навчальних матеріалів. Тут працюють кваліфіковані викладачі - грамотні фахівці в морській галузі, в тому числі і офіцери старшого командного складу, багато років ходивших в море. Це люди, які вміють і хочуть працювати, знають, як навчити інших і як передати курсантам свій досвід.

dsc05794

«Адмірал» постійно розширює спектр своїх послуг. Одне з важливих напрямків - підготовка фахівців у сфері риболовної промисловості.

Навчально-тренажерний комплекс тісно співпрацює з Морським рибопромисловим технікумом в Білгороді-Дністровському і готує рульових матросів, мотористів, судноводіїв для маломірних суден. Курсантів «Адмірала» охоче беруть на роботу зарубіжні партнери УТК, а й про вітчизняний риболовецькому флоті тут не забувають: випускники «Адмірала» затребувані скрізь.

Незважаючи на складну економічну ситуацію, курсанти не сидять без роботи. Вже сьогодні можна сміливо сказати: за підтримки «Адмірала» зараз пишуться нові сторінки історії українського риболовецького флоту і не тільки.

Учебно-тренажерный комплекс «Адмирал»

З нагоди дня народження «Адмірал» презентував новий навчально-тренувальний комплекс в Бурлачій Балці. На чотирьох поверхах нової будівлі розмістилися навчальні аудиторії, електронні тренажери-симулятори, аудиторії з підготовки фахівців різного профілю. Одне з нових і затребуваних напрямів - стюарди, кухарі, бармени, офіціанти, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації яких також займуться в «Адміралі».

Особливу увагу в навчально-тренажерному комплексі приділяють питанням безпеки і дій екіпажу в екстремальних ситуаціях. У «Адміралі» для цих цілей є досить серйозне за міжнародними мірками обладнання, курсантам пропонують широкий спектр тренінгів. Багатопланові програми дозволяють підготувати моряків з різних спеціальностей, в тому числі - навчити наданню першої медичної допомоги. Передбачається, що курсантів навчатимуть і надання першої психологічної допомоги при виникненні кризових ситуацій.

Учебно-тренажерный комплекс «Адмирал»

Для відпрацювання навичок рятування на воді в новому комплексі в Бурлача Балка побудований сучасний критий басейн. Тут курсанти на практиці осягають всі нюанси поведінки на воді: вчаться спускати на воду шлюпки, відпрацьовують стрибки в гідрокостюмах, посадку і висадку в рятувальні плоти.

Матеріально-технічна база УТК «Адмірал» включає в себе і повноцінну тренажерну базу для тренувань по боротьбі з пожежею на розташованому недалеко морському причалі.

Учебно-тренажерный комплекс «Адмирал»

Комплекс можна вважати унікальним для нашого регіону: тренування в басейні, розташованому в корпусі з підігрівом, не припиняються навіть взимку. Ще одна незвичайна для подібних центрів деталь - безкоштовна готель на вісім двомісних номерів, тепла і комфортабельна.

УТК «Адмірал» надає послуги не тільки курсантам морехідних технікумів і вузів, а й приватним особам. Тут будь-якого охочого навчать управляти скутером або яхтою, причому підготують за всіма правилами, не тільки в теорії, а й на практиці. А після курсу навчання майбутнього яхтсмену вручать відповідні документи.

Учебно-тренажерный комплекс «Адмирал»

«Ми не прагнемо когось обігнати, ми намагаємося просто якісно працювати. Давати людям те, що їм необхідно, - зазначив Олексій Габ, підбиваючи підсумок п'ятирічної роботи комплексу. - На сьогоднішній день наш центр може повноцінно надавати послуги з підготовки персоналу судів за різними напрямками. Завдяки потужній базі, професійного штату і нашого підходу до роботи - робити все максимально якісно - ми залишаємося затребуваними».

У керівництва навчально-тренажерного комплексу «Адмірал» є ще ряд проектів, які будуть реалізовані в найближчі роки. Є цікаві ідеї, є бажання охопити нові напрямки. А головне - є впевненість в тому, що справа, якою займаються в «Адміралі», буде залишатися важливим і потрібним ще багато років.