• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Моряки можуть ознайомитися з оновленим керівництвом по MLC-2006

Кілька тижнів тому була представлена ​​оновлена ​​і доповнена версія керівництва по конвенції "Про працю в морському судноплавстві" МОП 2006 року (МLС-2006), в яку включені всі уточнення і оновлення від 2014 і 2016 року.

 

У цій версії документа, який створила ITF, не включаючи преамбулу (де докладно розписані і пояснені призначення конвенції, її структура, а також принцип роботи і розшифровані всі абревіатури), міститься інформація по найважливішим моментам і питанням описаних в конвенції. Тепер, керівництво містить в собі вичерпну інформацію щодо мінімальних вимог про працю моряка на судні, його медичному обслуговуванні, житлових умови, часу відпочинку, харчуванні, захисту його здоров'я і прав, а також багато іншої інформації.

Також, в оновленому керівництві представлена ​​інформація про доповнення до MLC де оприлюднено інформацію щодо захисту кинутих екіпажів і рішеннях їх фінансових проблем.

З новим керівництвом ITF з MLC можна ознайомитися за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.