• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Встигнути в рейс до 1 січня 2017 року

Морякам, у яких не було можливості оновити всі свої документи, повинні будуть поквапитися і знайти собі рейс до 01.01.2017, щоб уникнути можливих проблем через невідповідність документів.

 

ІМО, зі свого боку, також висловлює стурбованість через не повну імплементацію Манільських поправок в кодексі ПДНВ морськими адміністраціями, а також далеко не повною їх готовності до закінчення процесу перехідного періоду (01.01.2017).

Якщо у моряка є на руках документи, які в повній мірі відповідають вимогам, які застосовувалися до 01.01.2017, але не відповідають новим вимогам Манільських поправок, то інспектори зобов'язані обмежитися лише попередженням про нові поправки.

Моряки, які підуть в рейс до 1 січня 2017 року можуть отримати лише попередження, але остаточне рішення про працевлаштування все одно буде за судновласницькою компанією або крюингу.

Морський профспілка також відзначився з даного питання, заявивши що документи моряків термін яких закінчиться рейсі, будуть вважатися дійсними але, зі свого боку все ж рекомендують зайнятися повним оновленням.