• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

УТК "Адмірал" запускає новий напрямок підготовки - "Морська фумігація вантажів"

Навчально-тренажерний комплекс "Адмірал" буде проводити підготовку для капітанів, помічників капітана і палубної команди за напрямом "Морська фумігація вантажів".

Наш навчальний комплекс для моряків постійно розвивається і прагне бути лідером на ринку освітніх послуг. Тому, ми не змогли обійти стороною такий важливий напрям як "Морська фумігація вантажів".

Фумігація зернових вантажів має величезне значення при його перевезенні, а також, без належної підготовки, може становити смертельну небезпеку для моряків, які знаходяться на борту.

Багатьом уже відомі сумні випадки, які, як мінімум, кілька разів стосувалися наших моряків - один раз українські моряки отруїлися фосфіном в порту "Південний", що призвело до одного летального випадку, і така ж ситуація склалася з отруєнням моряків фумигантами на судні "Роксолана".

В УТК "Адмірал", Ви завжди зможете отримати найякіснішу і актуальну підготовку за цим напрямком, щоб подібні ситуації ніколи не виникали у Вашій практиці.