• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Морська галузь продовжує зазнавати кризу

Опубліковано .

Як багатьом відомо, буквально недавно економіка Китаю зростала дуже швидко і стрімко, збільшуючи свої позитивні показники майже по 10% за один рік - з-за цього, її різкий спад дуже гостро позначилася на всій морської галузі.

 

Кілька років тому, така динаміка китайської економіки вселила безліч надій в серця багатьох судновласників, які вклали свої капітал в будівництво кейпсайзів, які, в перший час, окупали себе з лишком. Саме в той період часу кількість судів кейпсайзного флоту зросла майже вдвічі.

Зараз ситуація радикально змінилася - сотні судів простоюють без роботи, а судновласники терплять дуже великі втрати, що безсумнівно позначиться на кількості працевлаштованих моряків. Яскравим прикладом дії кризи є компанія Golden Ocean Group, чиї збитки за минулий рік досягли 70 мільйонів доларів, коли в 2014 році вона отримала 5 мільйонів чистого прибутку.

Аналітики схиляються до версії, що 2016 рік стане черговим роком по скороченню перевезень насипних вантажів - вугілля і руди. Все це безсумнівно відіб'ється як на вартості фрахту, так і на вартості самих судів типу capesize.