• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Магістральний шлях Дніпро-Вісла все таки хочуть побудувати

Опубліковано .

Цей проект, фінансований Євросоюзом, який почав своє існування ще в 2013 знову надали розголосу в Польщі, де дуже зацікавлені у відновленні морехідного каналу між Балтійським та Чорним морями.

Після завершення конференції 21 грудня, була прийнята нова резолюція уточнююча умови, за яких будівництво шляху Е-40 може початися. Найголовнішим моментом є проведення екологічного аудиту місцевості, де буде розташовуватися передбачувана споруда.

На протязі всього року, Морський інститут Гданська разом з іншими фахівцями працювали над проблемою створення морського шляху між портами Херсона та Гданська, що привело їх однією найважливішою проблемі - екології. Група екологів наполягає на проведення додаткових досліджень щоб точно зрозуміти, як будівництво шляху відіб'ється на біологічному стані річок - Дніпра, Вісли, Західного Бугу і Прип'яті.

Що до питанная вартості споруди - фахівці оцінили приблизні витрати і визначили що сума буде не менше ніж 2 мільярди доларів, а окупиться цей проект в найближчі 30 років.

Якщо задумане почнуть реалізовувати, то безліч позитивних змін торкнутися і України, де буде необхідно проводити різні удосконалення споруд на Дніпрі.