• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Майбутнє без порожніх контейнерів

Опубліковано .

Вже багато років поспіль, великі судновласницькі компанії хвилює питання про перевезення порожніх контейнерів. На жаль, до недавніх пір, ця проблема була досить актуальна, адже замість наповнених товаром контейнерів, судам доводилося перевозити невикористовувані пустушки.

"Connectainer" - саме таку назву отримала інноваційна розробка трьох підприємливих людей - Хуана Урет, Хесуса Гарсії і Франсіско Агілар. "Connectainer" являє собою конструктивно змінений 20-ти футовий контейнер, який, завдяки своїй системі для з'єднань може утворити з іншим 20-ти футовим контейнерои один цілісний 40 футовий і для такого перетворення потрібно не більше ніж півгодини. Новий тип контейнера, у функціональному плані, нічим не поступається своєму попереднику - він водонепроникний, стійкий і призначений для тривалої експлуатації.

Виходячи з розрахунків творців "Connectainer", для врегулювання проблеми з порожніми тарамі, контейнерним лініях доведеться замінити всього 10% з загальної кількості контейнерів на їх інноваційну розробку. За їхніми запевненнями, одна одиниця їх нової тари, здатна послужити заміною для трьох звичайних, порожніх 20-ти футових контейнерів.