• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Офшорний сектор у «важкому становищі»

Опубліковано .

За останній рік, у зв'язку з низькими цінами нафти, офшорний сектор почав втрачати позиції. Незатребуваність нафтових платформ, призвела до звільнень більше 200000 чоловік і це ще не межа, оскільки багато нафтовидобувних організації знаходяться на стадії банкрутства.

За припущеннями експертів, збитки офшорного сектора обчислюються десятками мільярдів доларів через здешевлення нафти. У випадку, якщо вартість нафти не почне зростати, впродовж прийдешнього року, збитки зростуть у рази, а кількість персоналу що обслуговують вишки для добування нафти та офшорні суда, скоротиться ще на 10 000 чоловік.

Однією з компаній, які зробили впевнені кроки щодо зменшення кількості своїх працівників, стала "Maersk Oil" - вона пообіцяла звільнити більше тисячі своїх співробітників і зупинити роботу безлічі місць видобутку нафти в Північному морі. На програму по скороченню витрат їх підштовхнула, у тому числі, і необхідність бути на одному рівні з конкурентами.

На превеликий жаль, навіть морські профспілки не в силах вплинути на масові звільнення людей у ??цій сфері, не тільки з причини відсутності колективних договорів у офшорів з їх співробітниками, але, і дуже часто, через небажання компаній йти назустріч профспілковим організаціям.