• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Офіціант судновий

Вимоги до освітнього рівня осіб, які вступають на навчання з професії «Офіціант судновий» з присвоєнням кваліфікації - 4р. : попередня кваліфікація   – офіціант 4 р., стаж роботи за професією «Офіціант» 4 розряду не менше 1 року.

Навчання з професії «Офіціант судновий» з присвоєнням кваліфікації 4р. включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (техніка особистого виживання, протипожежна безпека та боротьба з пожежею, елементарна перша медична допомога; устрій судна; особливості роботи суднових ресторанів;іноземна мова; охорона праці) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Офіціант судновий»

Кабінети: устрій суден, спецтехнологія офіціантів суднових, інформаційні технології, іноземна мова, охорона праці, техніка особистого виживання на морі (рятувальні засоби, протипожежна безпека, надання першої медичної допомоги).

Тренажерні комплекси : тренажер по боротьбі з пожежами, тренажер з використання рятувальних засобів, тренажер з особистого виживання.

Наповнюваність навчальної групи - до 25 слухачів.

Строк підготовки з професії офіціант судновий 4 р. складає – 6 тижнів.

Слухачі, які опанували курс навчання й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.