• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Матрос 1 класса

Підготовка здійснюється згідно Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 8340.0І.61.00-2014

Вимоги до освітнього рівня осіб, які підвищують кваліфікацію з професії «Матрос» з присвоєнням кваліфікації – матрос першого класу: попередня кваліфікація - матрос другого класу, стаж роботи на суднах у складі палубної команди не менше дванадцяти місяців.

Специфічні вимоги: медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.

Навчання з професії «Матрос» з присвоєнням кваліфікації матрос першого класу включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (морська практика; несення ходової навігаційної вахти на допоміжному рівні; перевезення небезпечних вантажів та вантажні роботи; експлуатація суднового електрообладнання; англійська мова за професійним спрямуванням; охорона праці; особиста безпека та соціальна відповідальність, охорона судна; керування рятувальними засобами) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Матрос»

Кабінети: будови суден, морської практики та основ судноводіння, рятувальних засобів, протипожежної безпеки, надання першої медичної допомоги, охорони праці.

Майстерня: такелажна.

Тренажерні комплекси : тренажер по боротьбі з пожежами, тренажер з використання рятувальних засобів.

Наповнюваність навчальної групи - до 25 слухачів.

Строк підготовки з професії складає : матрос першого класу – 12 тижнів.

Слухачі, які опанували курс професійно-технічного навчання або підвищення кваліфікації й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка.