• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Моторист 1 класса

Підготовка здійснюється згідно Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 8340.0І.61.00-2014

Вимоги до освітнього рівня осіб, які підвищують кваліфікацію з професії «Моторист (машиніст)» з присвоєнням кваліфікації – моторист (машиніст) першого класу: попередня кваліфікація – моторист (машиніст) другого класу, стаж роботи на суднах у складі машинної команди не менше дванадцяти місяців.

Специфічні вимоги: медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.

Навчання з професії «Моторист (машиніст)» з присвоєнням кваліфікації моторист (машиніст) першого класу включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (суднові енергетичні установки та їх експлуатація; основи електрообладнання суден і суднової автоматики; матеріалознавство; англійська мова за професійним спрямуванням; охорона праці; особиста безпека та соціальна відповідальність, охорона судна) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Моторист (машиніст)»

Кабінети: суднові енергетичні установки, основи електротехніки та електрообладнання суден, будова суден, охорона праці, рятувальних засобів, протипожежної безпеки, надання першої медичної допомоги.

Майстерні: такелажна, слюсарно-ремонтна.

Лабораторія : суднові енергетичні установки.

Наповнюваність навчальної групи - до 25 слухачів.

Строк підготовки з професії складає : моторист (машиніст) першого класу – 13 тижнів.

Слухачі, які опанували курс професійно-технічного навчання або підвищення кваліфікації й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка.