• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Боцман

Вимоги до освітнього рівня осіб, які вступають на навчання з професії «Боцман» : стаж плавання на морських суднах не менше тридцяти шести місяців на посаді матроса першого класу.

Навчання з професії «Боцман» включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (основи теорії та будови судна; організація служби на суднах; морська практика; суднові пристрої та їх експлуатація; перевезення небезпечних вантажів ; боротьба за живучість суден та техніка особистого виживання на морі; рятувальні засоби та керування швидкісною шлюпкою; боротьба с пожежею; охорона праці) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією « Боцман»

Кабінети: будови суден, морської практики та основ судноводіння, рятувальних засобів, охорони праці, протипожежної безпеки, надання першої медичної допомоги.

Майстерня такелажна.

Тренажерні комплекси : тренажер з техніки особистого виживання, тренажер по боротьбі з пожежами, тренажер з керування рятувальними засобами.

Наповнюваність навчальної групи - до 10 слухачів.

Строк підготовки з професії «Боцман» складає – 14 тижнів.

Слухачі, які опанували курс навчання й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.