• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Бармен судновий

Підготовка здійснюється згідно Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 5123.0Н.55.40-2012  

Вимоги до освітнього рівня осіб, які вступають на навчання з професії «Бармен судновий» з присвоєнням кваліфікації - 4р. : попередня кваліфікація   – технологічно суміжна професія 3-го розряду, стаж роботи за технологічно суміжною професією 3-го розряду не менше 1 року.

Специфічні вимоги: медичні обмеження, вік на момент закінчення навчання - не менше 18 років.

Навчання з професії «Бармен судновий» з присвоєнням кваліфікації 4р. включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (організація обслуговування в барах і ресторанах; технологія приготування коктейлів і напоїв, їх характеристика; торгово-технологічне обладнання; товарознавство продовольчих товарів; іноземна мова за професійним спрямуванням; основи калькуляції та облік, валютно-фінансові операції; охорона праці; будова судна; техніка особистого виживання, протипожежна безпека та боротьба з пожежею, елементарна перша медична допомога, особиста безпека та суспільні обов’язки; професійна етика та основи психології) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Бармен судновий»

Кабінети: організації обслуговування в барах; торгово-технологічного обладнання ; товарознавства продовольчих товарів; іноземної мови; охорони праці; будови судна; рятувальних засобів, пожежної безпеки на судні, медичної допомоги; інформаційних технологій.

Лабораторії : кухня – лабораторія з дегустаційним залом, навчальний бар.

Тренажерні комплекси : тренажер по боротьбі з пожежами, тренажер з використання рятувальних засобів.

Наповнюваність навчальної групи - до 15 слухачів.

Строк підготовки з професії бармен судновий 4 р. складає – 14 тижнів.

Слухачі, які опанували курс навчання й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.