• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Бортпровідник судновий

Підготовка здійснюється згідно Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 5111.І0.62.00.2014    

Вимоги до освітнього рівня осіб, які вступають на навчання з професії «Бортпровідник судновий» : повна загальна середня освіта, без вимог до стажу роботи.

Специфічні вимоги: медичні обмеження.

Навчання з професії «Бортпровідник судновий» включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (обладнання пасажирських приміщень суден; організація і техніка робіт бортпровідника; ділова етика та культура обслуговування пасажирів; іноземна мов; будова судна; охорона праці; ознайомлення, початкова підготовка та інструктаж з питань безпеки для всіх моряків; охорона судна) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Бортпровідник судновий»

Кабінети: обладнання пасажирських приміщень суден; організації і техніки робіт бортпровідника; ділової етики та культури обслуговування пасажирів; іноземної мови; охорони праці; будови судна; ознайомлення, початкової підготовки та інструктажу з питань безпеки для всіх моряків; охорони судна; інформаційних технологій.

Лабораторія бортпровідників

Наповнюваність навчальної групи - до 25 слухачів.

Строк підготовки з професії «Бортпровідник судновий» складає – 23 тижні.

Слухачі, які опанували курс навчання й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.