• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Стюард

Вимоги до освітнього рівня осіб, які вступають на навчання з професії «Стюард»: повна загальна середня освіта, володіння англійською мовою в обсязі вимог середньої школи.

Навчання з професії «Стюард» включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (устрій судна; технологія роботи стюардів; техніка особистого виживання, протипожежна безпека та боротьба з пожежею, елементарна перша медична допомога, особиста безпека та суспільні обов’язки; іноземна мова; охорона праці) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Офіціант судновий»

Кабінети: устрій судна, охорони праці,с техніки особистого виживання на морі, надання першої медичної допомоги.

Лабораторія стюардів.

Тренажерні комплекси : тренажер по боротьбі з пожежами, тренажер з використання рятувальних засобів, тренажер з особистого виживання.

Наповнюваність навчальної групи - до 25 слухачів.

Строк підготовки з професії стюард складає – 9 тижнів.

Слухачі, які опанували курс навчання й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.