• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Механік малотоннажного судна

Вимоги до освітнього рівня осіб, які вступають на навчання з професії «Механік малотоннажного судна»: попередня кваліфікація - моторист І класу, стаж плавання на суднах не менше 6 місяців та стаж роботи пов’язаний з ремонтом суднових механізмів та обладнання не менше 6 місяців.

Навчання з професії «Механік малотоннажного судна» включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (суднові двигуни внутрішнього згорання, морська практика, організація служби на судах і забезпечення безпеки мореплавання, боротьба за живучість суден і особисте виживання на морі, охорона навколишнього середовища, допоміжні механізми і системи, основи автоматики суднового дизельного устаткування, основи організації і технології судноремонту, теорія і будова судна, електротехніка і електрообладнання суден та елементи суднової автоматики, охорона праці, основи технології матеріалів) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Механік малотоннажного судна»

Кабінети: суднових енергетичних установок, основ електротехніки та електрообладнання суден, будови суден, охорони праці, першої медичної допомоги, боротьби з пожежею на судні.

Майстерня: слюсарно-ремонтна.

Лабораторія : СЕУ.

Тренажерні комплекси : тренажер по боротьбі з пожежами, тренажер з використання рятувальних засобів, тренажер з техніки особистого виживання.

Наповнюваність навчальної групи - до 25 слухачів.

Строк підготовки з професії «Механік малотоннажного судна» складає – 20 тижнів.

Слухачі, які опанували курс перепідготовки й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.