• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Електрогазозварник судновий

Підготовка здійснюється згідно Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 7212.0І.6100-2011

Вимоги до освітнього рівня осіб, які вступають на навчання з професії «Електрогазозварник судновий» з присвоєнням кваліфікації - 4 р.: попередня кваліфікація  електрогазозварник 3 р., стаж роботи за професією електрогазозварник 3-го розряду на судноремонтному підприємстві не менше одного року.

Специфічні вимоги: вік: по закінченні навчання – не менше 18 років, медичні обмеження.

Навчання з професії «Електрогазозварник судновий» з присвоєнням кваліфікації 4 р. включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (обладнання та технології зварювальних робіт на судні; основні суднобудівні та зварювальні матеріали; основи будови судна; охорона праці; техніка особистого виживання , боротьба екіпажау з пожежею, перша медична допомога, особиста безпека й суспільні обов’язки; англійська мова професійного спрямування; читання креслень; електротехніка) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електрогазозварник судновий»

Кабінети: обладнання та технологія зварювальних робіт; будови судна; охорони праці; рятувальних засобів, пожежної безпеки на судні, медичної допомоги; англійської мови; інформаційних технологій;основи галузевої економіки і підприємництва; креслення; матеріалознавства.

Майстерня: електрогазозварювальна

Лабораторія : контролю якості зварних з’єднань.

Тренажерні комплекси : тренажер по боротьбі з пожежами, тренажер з використання рятувальних засобів.

Наповнюваність навчальної групи - до 25 слухачів.

Строк підготовки з професії електрогазозварник судновий 4 р. складає – 11 тижнів.

Слухачі, які опанували курс перепідготовки й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.