• Новини

  УТК " Адмірал " постійно стежить за найсвіжішими і важливими новинами , які стосуються різних аспектів морських галузей . Докладніше
 • Курси для моряків

  Учбово-тренажерний комплекс "Адмірал", має велику тренажерну базу, для проведення різних курсів для моряків та підготовці моряків по різним напрямкам. Докладніше
 • Marlins English Language Tests

  Ми є авторизованим центром з тестування знань англійської мови для моряків відповідно до програми Marlins. Докладніше
 • 1
 • 2
 • 3

Електрик судновий

Підготовка здійснюється згідно Державного стандарту професійно-технічної освіти ДСПТО 7241-0І.61.00-2014

Вимоги до освітнього рівня осіб, які підвищують кваліфікацію з професії «Електрик судновий» з присвоєнням кваліфікації - електрик судновий першого класу: попередня кваліфікація електрик судновий другого класу, стаж роботи на суднах у складі машинної команди не менше дванадцяти місяців.

Специфічні вимоги: медичні обмеження щодо придатності осіб для роботи на водному транспорті за станом здоров’я.

Навчання з професії «Електрик судновий» з присвоєнням кваліфікації електрик судновий першого класу включає предмети загальнопрофесійної підготовки, професійно-теоретичної підготовки (електрообладнання суден та його експлуатація; суднові системи автоматичного управління і регулювання; електротехніка з основами промислової електроніки; особиста безпека та соціальна відповідальність, охорона судна; охорона праці; англійська мова за професійним спрямованням) та професійно-практичну підготовку.

Навчально-матеріальна база для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електрик судновий»

Кабінети: електротехніки, електрообладнання суден, б удови суден, інформаційних технологій, матеріалознавства, хорони праці, англійської мови, рятувальних засобів, протипожежної безпеки, надання першої медичної допомоги.

Майстерня: електромонтажна.

Лабораторія : електротехніки та електрообладнання суден.

Наповнюваність навчальної групи - до 25 слухачів.

Строк підготовки з професії електрик судновий першого класу складає – 13 тижнів.

Слухачі, які опанували курс підвищення кваліфікації й успішно пройшли кваліфікаційну атестацію отримують свідоцтво про підвищення робітничої кваліфікації державного зразка.